قوانین شرکت بشرح زیر است:

 

۱- ضمانت کیفی محصولات تنها برای پیشنهادهایی است که در شرکت دارای اعتبار باشند. به عبارتی حداکثر خسارت پرداختی از شرکت به کارفرما در صورت عدم اجرای موفق محصول، برابر میزان سپرده قرض الحسنه کارفرما است.

 

۲- هر مجری ملزم به ارائه اطلاعات حقیقی خود شامل تصویر کارت ملی، شماره حساب بانکی شخصی به نام خودش و مدرک معتبر جهت همکاری با سایت است. هر گونه مغایرت منجر به حذف حساب کاربری و عدم پرداخت درآمد کسب شده در ای حرفه می باشد.

 

۳- تخلف از قوانین سایت یا شرکت، منجر به محرومیت متقاضی از فعالیت در شرکت می گردد. پس از کسر جریمه، تسویه حساب انجام خواهد شد.

 

۴- جریمه ها:

افزودن اطلاعات تماس بصورت خلاف: حساب کاربری یک هفته مسدود و متخصص به میزان ۱۰% از هزینه پروژه محروم خواهد شد.

عدم رضایت مندی کارفرما از متخصص: در صورتی که به تشخیص کارشناسان حق با کارفرما باشد، مبلغ پیش پرداخت به کسر کمیسیون به کارفرما استرداد می شود، به علاوه جریمه ای برابر ۲۰% از هزینه کل پروژه از اعتبار کارفرما کسر شده و به کافرما اعطا می گردد. ( حداکثر مبلغ خسارت به کارفرما برابر حداقل ۲۰% هزینه کل پروژه و کل اعتبار متخصص می باشد.)

عدم پرداخت به موقع کارفرما: در صورت تایید اتمام کار، کارفرما ملزم به پرداخت هزینه تعیین شده ظرف مدت یک هفته می باشد. در صورت عدم پرداخت، هزینه پیش پرداخت به کسر کمیسیون در اختیار مجری قرار می گیرد و الباقی هزینه به صورت شارژ در حساب وی قرار می گیرد، حساب کارفرما برای مدت یک هفته تا یک ماه مسدود شده و محصول با حق  امتیاز شرکت در اختیار عموم قرار می گیرد.

 

۵- در صورت بروز اختلاف بین متخصص و کارفرما، کارشناسان شرکت با درنظر گرفتن اطلاعات ثبت شده در سایت به داوری  می­ پردازد. نظر داور، قطعی و لازم الاجرا می باشد.

 

۶- در صورتی که کارفرما پس از شروع کار به دلایل شخصی منصرف شود، مبلغ پیش پرداخت به کسر کمیسیون و درصد پیشرفت کار با تشخیص کارشناس شرکت به کارفرما عودت داده می شود. مجری حق طلب بیش از مبلغ پیش پرداخت به کسر کمیسیون حتی با پیشرفت بیشتر کار را نخواهد داشت.

 

۷- در صورتی که متخصص نتواند پروژه را به اتمام برساند و نظر کارفرما را جلب نماید، هزینه پیش پرداخت به کسر کمیسیون به کارفرما بازگردانده شده و بسته به اعتبار وی، خسارت پروژه تا ۲۰% کل هزینه پرداخت می گردد. نمره منفی در درجه کیفیت کار وی ثبت خواهد شد و حساب وی به مدت یک هفته تا یک ماه مسدود می گردد.

 

۸-مشتریان ای حرفه، حق ثبت هیچگونه درخواستی با ماهیت بر خلاف مقررات جمهوری اسلامی ایران (از جمله اصل ۱۲۳ قانون اساسی، پیشگیری و مقابله با تقلب در آثار علمی) را نخواهد داشت. در غیر این صورت، مسئولیت آن بر عهده کارفرما بوده و علاوه بر لغو و تصاحب مبلغ پیش پرداخت، حساب کاربری وی به مدت ۳ ماه الی یک سال مسدود خواهد شد.

 

۹- محصولات ارائه شده در سایت دارای حق امتیاز شرکتی می باشند، هر گونه نشر و فروش بدون لحاظ برند ای حرفه غیر قانونی بوده و پیگرد خواهد داشت.

 

۱۰- سایر قوانین مطابق اساس نامه شرکت خواهد بود.