خدمات قابل ارائه:

پایگاه تخصصی آموزش و پروژه (ای حرفه) در سال ۱۳۹۴ تحت نظارت و ضمانت کیفی شرکت تاسیس شد. بر خلاف بسیاری از سایت ها، که بدون پشتوانه و مکان مشخص جهت جلب اعتماد مشتریان ندارند، فعالیت های این پایگاه بصورت کاملا حرفه ای تحت نظارت شرکت به نشانی دفتر مرکزی تهران، پاسداران، خیابان گل نبی، خیابان ناطق نوری (زمرد)، نبش یاقوت، پلاک ۳۳ می باشد.

 از جمله خدمات این وبگاه، گسترش دانش و کارزایی برای صاحبین تجربه های علمی و عملی است. بدین منظور، این پایگاه مطالب آموزشی و علمی که تولید خود وبگاه است را در اختیار عموم قرار می دهد. از طرفی گستره فعالیت های این وبگاه به سه زیر بخش پروژه، تدریس و پکیج تقسیم می گردد.

در بخش پروژه انواع پروژه های ساخت، برنامه نویسی در سطوح صنعتی، نیمه صنعتی، نمونه آزمایشگاهی و تحصیلی را شامل می شود. 

در بخش تدریس، که شامل تدریس های خصوصی نرم افزار، سخت افزار  و تحصیلات از کنکور تا تحصیلات تکمیلی دانشگاه می باشد، برگزاری دوره های تخصصی نیز از جمله فعالیت های این شرکت به حساب می آید.

در بخش مجموعه های آموزشی، انواع پکیج های آموزشی، آموزش مجازی در قالب فیلم و متن و مشاوره تحصیلی از دیگر فعالیت های این پایگاه می باشد.

گروه ای-حرفه جهت ارتقاء سطح آموزش کیفی و کارزایی در بین متخصصین کشور، و با توجه به گستره وسیع فعالیت های خود، امکان همکاری افراد علاقه مند  را در راستای اجرای محصولات فعال پایگاه میسر ساخته است. بدین منظور، متخصصین با تشکیل صفحه شخصی خود شامل لیست توانایی ها، به ثبت پیشنهاد به درخواست های فعال سایت در قالب یک فرآیند مناقصه می نمایند.

تعرفه های پایگاه بصورت کاملا مشخص هر ساله توسط شرکت تعیین شده و در اختیار عموم قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی ۲۴ ساعته و تلفن تماس ۲۲۸۵۳۵۳۵-۰۲۱ شرکت جهت رفع مشکلات احتمالی و پاسخگویی به مشتریان عزیز در نظر گرفته شده است.

گستره فعالیت های ای حرفه:

گستره خدمات ای حرفه تمامی فعالیت های علمی قانونی را شامل می شود. از جمله این فعالیت ها می توان به پروژه ها، تدریس خصوصی، محصولات آموزشی و برگزاری دوره های تخصصی اشاره کرد. پروژه ها در ای حرفه بطور مشخص شامل پروژه های برنامه نویسی، ساخت و مشاوره است.

 پروژه های ساخت شامل مدارات الکترونیکی و سازه های مکانیکی می شود.

پروژه های برنامه نویسی شامل پروژه های development و deployment در دو منظر  enhancement و functionality  است.

مشاوره نیز در تمامی زمینه ها از جمله مشاوره تحصیلی، راهبردی در ساخت و برنامه نویسی است.

تدریس خصوصی هم برای تحصیلات دانشگاهی و پیش از دانشگاهی (کنکور و المپیاد) می باشد و هم شامل تدریس مهارت خاص برنامه نویسی یا ساخت می باشد.

محصولات آموزشی این پایگاه همگی صرفا متعلق به شرکت ای حرفه می باشد، که برخی بصورت رایگان و برخی با هزینه در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.