تدریس خصوصی در پایگاه تخصصی آموزش و پروژه (ای حرفه) مطابق پروژه، بصورت یک محصول پیشنهادی از سمت مدرسین به دانشجو اعلام می­ گردد. تعرفه هزینه ها برای موارد عمومی از جمله دروس تحصیلات مشخص و ثابت می ­باشد.

تدریس های خصوصی شامل نرم افزار، سخت افزار و تحصیلات در مقاطع کنکور و دانشگاهی می ­باشد.

برخی از تدریس ها بصورت محصول قابل خریداری در سایت می باشند. پس از خرید، کد سفارش تا مدت ۶ ماه معتبر می باشد که برای هماهنگی بین شاگرد و استاد در نظر گرفته شده است.

برخی تدریس ها باید بصورت سفارشی از طرف شاگرد ثبت گردد. در این مورد، اساتید همکار با ای حرفه، نرخ خود را اعلام و در اختیار متقاضی قرار می دهند. پس از تایید شاگرد، هزینه جلسه اول به سایت واریز می گردد. این هزینه پس از تایید نهایی دانشجو از اتمام تدریس به کسر کمیسیون به مدرس بازگردانده می­شود. برای سایر جلسات نیز امکان واریز هزینه در سایت یا به صورت دستی به استاد میسر می باشد. شاگرد جهت تضمین ضمانت استاد، و استاد به منظور ارتقای سطح خود در ای حرفه، فرآیند را تحت نظارت سایت انجام خواهند داد. در این موارد نیز سهم ای حرفه، پس از پرداخت دانشجو از طرف مدرس باید پرداخت گردد.

تعداد جلسات بر اساس وضعیت کنونی دانشجو و انتظار وی توسط مدرس تنظیم می­گردد. یا دانشجو می تواند خودش تعیین کند.

امکان انتخاب جنسیت مدرس، مکان تدریس، ساعات کلاس توسط دانشجو وجود دارد.

در کنار ویژگی های مشخص شده توسط مدرس، از جمله زمان، تعداد جلسات، هزینه و غیره، اطلاعاتی جانبی در مورد مدرس مشابه مزایده پروژه ها در اختیار دانشجو قرار می­ گیرد. این اطلاعات شامل پروفایل متخصص، رزومه، فعالیت های موفق ایشان در ای حرفه و غیره می باشد. این امر انتخاب دقیق را برای دانشجویان محترم میسر می سازد.

جهت ثبت تدریس خصوصی کافی است پس از ثبت نام در سایت، بدون هیچ هزینه ای، تدریس خصوصی خود را با کلیک بر روی لینک زیر تکمیل نمایید و امکان ثبت پیشنهاد را  برای مدرسین میسر سازید. ثبت تدریس طبق قوانین سایت به هر تعداد رایگان می باشد. با توجه به جاری بودن محصولات، درخواست برای هر تدریس برای مدت ۱ ماه بصورت فعال در سایت باقی می ماند و پس از آن معلق می شود.

ارائه کلیه خدمات آموزشی شامل پروژه، تدریس خصوصی، محصولات آموزشی و کارگاه تخصصی. محصول مورد نظر خود را نیافتید؛ نگران نباشید در بخش سفارشات، درخواست خود را ثبت نمایید. رد کردن