توضیحات مختصر

گروه تخصصی ای-حِرفه مفتخر است تحت نظارت و ضمانت کیفی شرکت، به پذیرش پروژه و اجرای آن بپردازد. پایگاه تخصصی آموزش و پروژه با فراهم آوردن بستری بدون واسطه، منجر به ملاقات حضوری کارفرما و متخصص خواهد شد. بدین صورت که پروژه ها پس از ثبت در ای-حرفه توسط کارفرما، برای متخصصین مجرب ارسال می گردد. این متخصصین با مشاهده پروژه، هزینه درخواستی خود را اعلام می دارند. نهایتا کارفرما با ملاحظه درخواست های بعمل آمده، بهترین درخواست را بنا بر انتظارات انتخاب نموده و مبلغ پیش پرداخت را به سایت واریز می نماید. پس از وایز پیش پرداخت، متخصص و کارفرما به یکدیگر معرفی می شوند. پس از تمام الباقی هزینه به حساب سایت واریز می گردد. با تایید کارفرما، مبلغ بلوکه شده از سایت به حساب مجری واریز می شود.

روند اجرای پروژه

۱- کارفرما بدون نیاز به پرداخت هزینه ای، پروژه خود ثبت می نماید.

۲- پروژه به اطلاع کلیه متخصصان ای حرفه، با مهارت لازم ارسال می گردد.

۳- متخصصین هریک مبلغ پیشنهادی جهت اجرای پروژه را مشخص می نمایند. ( اطلاع از تعرفه درج پیشنهاد به این لینک مراجعه نمایید)

تبصره ۱: در صورتی که کارفرما پس از دریافت حداقل ۳ پیشنهاد و گذشت ۷ روز از ثبت پروژه، متخصصی را انتخاب نکرد، پروژه معلق می شود.

تبصره ۲: در صورت بروز اختلاف بین متخصص و کارفرما، معیار ارزیابی تنها خواسته های اعلام شده در سفارش پروژه می باشد.

۴- پس از ثبت سفارش، پروژه جهت تایید به کارشناسان سایت ارسال می گردد و پس از تایید در سایت نمایش داده خواهد شد.

تبصره ۳: دلایل عدم تایید پروژه: ۱- واضح نبودن صورت پروژه: در این صورت پس از مطلع کردن کارفرما، از وی جهت تکمیل پروژه درخواست می گردد. ۲- وارد کردن اطلاعات تماس در بخش غیر از اطلاعات تماس: پروژه تایید نخواهد شد.

۵- امکان تبادل نظر بین متخصص و کارفرما قبل از تایید انجام کار توسط وبسایت وجود دارد.

۶- پس از تایید متخصص، کافرما هزینه پیش پرداخت را واریز می نماید. و متخصص و کارفرما به یکدیگر معرفی می گردند.

۷- متخصص پس از اتمام پروژه به سایت اطلاع می دهد. کارفرما الباقی هزینه را به سایت واریز می نماید تا نتایج برای وی ارسال گردد. در صورت تایید کارفرما، هزینه به کسر کمیسیون به مجری داده می شود.

تبصره ۴: در صورت عدم انجام پروژه در تاریخ مقرر، هزینه به کسر کمیسیون به کارفرما بازگردانده می شود. به علاوه خسارت به واسطه تاخیر زمانی، با نظر کارشناس شرکت از اعتبار متخصص کسر شده و به کارفرما واریز می گردد. در صورت توافق کارفرما، پروژه با تاخیر، و پرداخت خسارت دوران تاخیر به وی تحویل داده می شود.

تبصره ۵: در صورت عدم پرداخت کارفرما، هزینه پیش پرداخت به کسر کمیسیون به مجری پرداخت می گردد. پروژه به صورت محصول در سایت نمایش داده می شود و با فروش آن به میزان هزینه توافق شده، به متخصص واریز می گردد.

تبصره ۶: کارفرما موظف است ظرف مدت ۱۰ روز، نتیجه تایید یا عدم تایید با شرح دقیق به سایت اعلام نماید. در غیر این صورت، پروژه تایید شده در نظر گرفته می شود و هزینه به متخصص واریز می گردد. امکان اعتراض پس از گذشت این تاریخ وجود نخواهد داشت.

۸- هزینه تنها به حساب بانکی به نام خود متخصص که در هنگام ثبت نام وارد نموده است واریز خواهد شد.

۹- اگر کارفرما از محتوای کار ایراد گرفت، مجری موظف است ایرادات وارده را بر اساس درخواست ثبت پروژه مرتفع نماید در غیر این صورت ،در خواست رسیدگی خود را در سایت اعلام نماید، تا بنا بر نظر کارشناسان تصمیم گیری اتخاذ شود.

انواع پروژه ها در ای-حِرفه:

 • پروژه ساخت
 1. پروژه های میکرو کنترلر ARM , AVR و FPGA.
 2. طراحی مدار و شماتیک PCB.
 3. راه اندازی و خصوصی سازی سخت افزار ها از جمله PLC, POS.
 4. اکتساب داده توسط واسط های سخت افزاری بلادرنگ
 5. هوشمند سازی ساختمان bms
 6. راه اندازی شبکه با MY SQL, Networking
 • پروژه برنامه نویسی
 1. برنامه نویسی C STD, PYTON, JAVA.
 2. برنامه نویسی تحت وب PHP, HTML, CSS
 3. کار با انواع نرم افزارها مهندسی MATLAB, LABVIEW, POWER.
 4. نرم افزارهای پیشرفته گرافیکی و فیزیکی مثل SOFA, Photoshop, GAZEBo, Roth
 5. برنامه سیستم عامل AND
 • پروژه تحصیلات و مشاوره
 1. محصولات کمک آموزشی کنکور و دانشگاهی
 2. مشاوره پروژه های دانشگاهی و مقالات

 

همکنون پروژه خود را به صورت رایگان ثبت نمایید: