توضیحات مختصر

گروه تخصصی ای-حِرفه مفتخر است تحت نظارت و ضمانت کیفی شرکت، به پذیرش پروژه و اجرای آن بپردازد. پایگاه تخصصی آموزش و پروژه با فراهم آوردن بستری بدون واسطه، منجر به ملاقات حضوری کارفرما و پیمانکار خواهد شد. بدین صورت که پروژه ها پس از ثبت در ای-حِرفه توسط کارفرما، برای متخصصین مجرب ای-حِرفه ارسال می گردد. این متخصصین با مشاهده پروژه، هزینه درخواستی خود را اعلام می دارند. نهایتا کارفرما با ملاحظه درخواست های بعمل آمده، بهترین درخواست را بنا به درخواست انتخاب نموده و مبلغ پیش پرداخت را به شرکت واریز می نماید. پس از وایز وجه به حساب شرکت، متخصص و کارفرما به یکدیگر معرفی می شوند. پس از پایان مبلع به حساب مجری وارد می شود.

توضیحات کامل

کارفرما نیازی به خرید اشتراک نخواهد داشت. بلکه تنها کافی است با پرداخت هزینه ثبت پروژه مطابق تعرفه شرکت، پروژه خود را برای مدت ۷ روز از تاریخ ثبت در سایت به نمایش قرار دهد، تا متخصصان بتوانند به وی پیشنهاد دهند.

تبصره ۱: در صورتی که کارفرما بخواهد، پروژه خود را برای متخصص خاصی تعریف نماید، هزینه ثبت پروژه مجانی خواهد بود.

تبصره ۲: در صورتی که کارفرما پس از دریافت حداقل ۵ پیشنهاد و گذشت ۷ روز از ثبت پروژه، متخصصی را انتخاب نکرد، پروژه غیر فعال شده و از حالت نمایش در سایت خارج می‌شود. در این صورت برای تمدید آن برای ۷ روز دیگر لازم است مبلغ ثبت پروژه مجددا پرداخت گردد.

تبصره ۳: در صورتی که پس از گذشت ۷ روز کمتر از ۵ پیشنهاد برای پروژه ثبت گردد، پروژه بدون پرداخت هزینه به صورت اتوماتیک و روزانه تمدید خواهد شد تا تعداد پیشنهاد ها به ۵ برسد. در این حالت پروژه غیره فعال می شود.

چگونگی ثبت پروژه:

برای اینکار کافی است روی گزینه “ثبت پروژه” کلیک نمایید. با تعریف موضوع پروژه به صورت کامل و دقیق، و مشخص نمودن مهارت های لازم برای پروژه و مهارتهای اختیاری و توضیحات کامل پروژه می توانید پروژه خود را ثبت نمایید. به علاوه در صورت تمایل و واضح شدن هر چه بیشتر پروژه از آپلود فایل های مرتبط با پروژه اقدام نمایید. توجه نمایید که در صورت بروز اختلاف با متخصص، تنها ملاک ارزیابی پروژه انجام شده بر اساس پروژه تعریف شده و جزییات داخل توضیحات در مقایسه با خروجی متخصص می باشد. فلذا در کامل و دقیق نوشتن پروژه نهایت تلاش خود را به خرج دهید. به علاوه در صورتی که برای اتمام پروژه محدودیت زمانی دارید آن را در فیلد تاریخ وارد کنید. توجه فرمایید تحویل پروژه نمیتواند پس از این تاریخ انجام گیرد. همچنین مبلغ پیشنهادی برای پروژه خود که مبین سطح کار خود است را مشخص نمایید.

پس از تکمیل پروژه از جانب کارفرما، پروژه برای تایید به کارشناسان شرکت ارسال می­گردد. و پس از آن بر روی سایت به نمایش خواهد درآمد. در صورت عدم تایید پروژه مطابق قوانین شرکت برخورد خواهد شد.

دلایل عدم تایید پروژه:

۱- واضح نبودن صورت پروژه: در این صورت تنها یک بار دیگر برای تکمیل و تمییز پروژه وقت خواهید داشت. در غیر این صورت پروژه شما باطل خواهد شد

۲- وارد کردن اطلاعات تماس در بخش غیر از اطلاعات تماس: حساب کاربری برای مدت یک هفته مسدود خواهد شد.

مهارت های لازم و مهارت های اختیاری:

در تعریف پروژه اگر لازم است از مهارت خاصی حتما در پروژه استفاده گردد، آن را در قسمت مهارت های الزامی وارد نمایید. اما در صورتی که در پروژه ای تنها خروجی کار مهم است نه ابزار حل، می توانید برای روشن تر شدن پروژه آن را در سمت مهارت های اختیاری وارد نمایید. توجه کنید که تنها متخصصی می توانند به شما پیشنهاد دهند که دارای مهارت های الزامی اعلام شده از جانب شما باشند.

پس از مشخص شدن پروژه و تایید کارشناسان، با قرار گرفتن پروژه بر روی سایت متخصصان مرتبط می توانند به پروژه شما پیشنهاد دهند. با هر پیشنهاد، اطلاعیه ای برای شما صادر خواهد شد. همچنین در صورت تمایل شما، به ایمیل و شماره تلفن تایید شده در سایت اطلاع رسانی خواهد شد. کارفرما پس از دریافت حداقل ۵ پیشنهاد تا ۷ روز وقت دارد تا یک یا چند (در صورت تعریف پروژه مادر) به عنوان مجری انتخاب نماید. در این مدت سوال و جواب هایی در چهار چوب سایت بین متخصصان و کارفرما برای روشن شدن هر چه بیشتر کار، رد و بدل خواهد شد.

با انتخاب مجری مورد نظر لازم است دیگر امکان تغییر پروژه نخواهید داشت. به علاوه مبلغ پیش پرداختی که از جانب وی مشخص شده را به سایت واریز نمایید. پس از پرداخت مبلغ پیش پرداخت، مجری به انجام پروژه خواهد پرداخت. به علاوه در این مدت می توانید از طریق پیام های خصوصی تعبیه شده در سایت با یکدیگر ارتباط برقرار کنید. و در صورت لزوم اطلاعات تماسی را دریافت نمایید و یا مراجعه حضوری داشته باشید.

پس از اتمام کار توسط متخصص در سایت، شما باید مابه التفاوت مبلغ توافقی را در سایت واریز نمایید. پس از پرداخت شما، متخصص موظف است ظرف مدت یک روز تا قبل از تاریخ موعد تحویل پروژه را به شما تحویل دهد.

شما ظرف مدت یک هفته باید نظر خود را از پروژه اعلام نمایید. در صورت تایید پروژه پس از تکمیل فرم نظر سنجیِ مجری که معیار امتیاز دهی وی قرارخواهد گرفت، مبلغ به حساب مجری واریز می شود. در صورتیکه پروژه به درستی انجام نشده بود، می توانید اعتراض خود را در سایت اعلام نمایید، در این حالت متخصص موظف است به رفع ایرادات وارده بپردازد. در صورتیکه مجری نیز به طرح شکایت از کارفرما بپردازد، آنگاه کارشناسان شرکت بر اساس مستندات مندرج در سایت و قوانین شرکت، به قضاوت بین آن دو خواهد پرداخت. در صورتیکه اشکال از سمت کارفرما باشد، (مثلا تقاضای انجام کاری را داشته باشد که در تعریف پروژه نیاورده باشد) هزینه به حساب متخصص واریز می گردد و فرم متخصص توسط کارشناس پر خواهد شد. در صورتی که مشکل از مجری باشد لازم است آن را تا پیش از اتمام زمان به کارفرما تحویل دهد در غیر این صورت مطابق قوانین با متخصص برخورد خواهد شد.هر دو سمت موظف به تمکین نظر نهایی کارشناس می باشند.

تبصره۱: در صورتی که تا یک هفته پیامی از شما دریافت نشود، مبلغ بصورت خودکار به حساب مجری واریز می شود.

تبصره۲: در صورتی که متخصص نتواند به هر دلیلی در تاریخ مقرر شده پروژه را به کارفرما تحویل دهد، تمام هزینه ها (پیش پرداخت و مابه التفاوت)به جز کارمزد سایت به کارفرما برگردانده می­شود و یک نمره منفی برای متخصص لحاظ می شود.. و پروژه بصورت خودکار برای ۷ روز دیگر در سایت تمدید خواهد شد. اگر زمان تحویل پروژه به پایان رسیده باشد، مبلغ ۱۰% از پیش پرداخت به عنوان خسارت به کارفرما داده می شود.

متخصص برای اینکه بتواند به پروژه های مختلف پیشنهاد دهد لازم است، مهارت های لازمه را در پروفایل خود وارد کرده باشد. برای افزودن پروفایل و ثبت پیشنهاد لازم است از سایت اشتراک تهیه شود.

توجه شود که اطلاعات کاربری وارد شده برای متخصص لازم است حقیقی باشد، در هنگام واریز وجه، تنها در صورتی که اطلاعات حساب همنام حساب کاربری باشد، واگذاری وجه انجام خواهد پذیرفت. به علاوه تاییده تلفن همراه برای متخصصینی که میخواهند پروژه را قبول کنند الزامی است. در صورت ثبت درخواست برای برگزاری دورههای آموزشی، اسکن مدارک آموزشی مرتبطه برای بررسی الزامی خواهد بود. همچنین مصاحبه حضوری با کارشناسان انجام خواهد پذیرفت.

هر متخصص بسته به وضعیت اشتراک ماهیانه خود می تواند پروفایل خود را اصلاح و تکمیل نموده و به پروژه های مرتبط خود پیشنهاد دهد.

برای این منظور می توانید از اطلاع رسانی های سایت استفاده نمایید تا به محض اینکه پروژه ای متناسب با حرفه شما در سایت تعریف شد به شما اطلاع رسانی شود.

پس از مشاهده پروژه، می توانید سوالاتی در چهارچوب سایت در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید و از نکات ریز پروژه مطلع شوید. در فرم پیشنهاد مبلغ پیش پرداخت را مشخص می نمایید حداقل این مبلغ برابر ۲۰% است.

تبصره: رد و بدل اطلاعات تماسی درهر مرحله (به جز در طول اجرای پروژه) توسط متخصص منجر به مسدود شدن حساب وی برای مدت ۱۰ روز می گردد. به علاوه ۲ نمره منفی برای وی لحاظ می گردد.

پس از تایید پیشنهاد متخصص، و واریز وجه پیش پرداخت به حساب شرکت؛ متخصص موظف به شروع پروژه است. در این مدت کارفرما و متخصص میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر در صورت لزوم با هم ملاقات حضوری داشته باشند. پس از تکمیل کار، باید مجری در سایت اعلام نماید. در این حالت کارفرما باید مابقی را به حساب شرکت واریز نماید.

تبصره: در صورتی که کارفرما مبلغ را تا تاریخ اتمام مدت پروژه واریز نکرد، مبلغ پیش پرداخت به کسر کومیسیون به حساب متخصص واریز خواهد شد.

به محض واریز پول از جانب کارفرما، متخصص موظف است ظرف حداکثر یک روز و پیش از اتمام زمان پروژه، پروژه را در اختیار کارفرما قرار دهد. برای اینکار می تواند در صورت امکان پروژه را بر روی سایت بارگزاری نماید. تا ظرف مدت یک هفته کارفرما می تواند صحت پروژه را بررسی نماید در صورتی که تا پس از این تاریخ، پیامی از جانب کارفرما دریافت نشد، مبلغ پروژه به کسر کومیسیون به حساب کافرما واریز می گردد.

اگر کارفرما از محتوای کار ایراد گرفت، مجری موظف است ایرادات وارده را مرتفع نماید در غیر این صورت ،در خواست رسیدگی خود را در سایت اعلام نماید، تا بنا بر نظر کارشناسان تصمیم گیری اتخاذ شود.

انواع پروژه ها در ای-حِرفه:

 • پروژه ساخت
 1. پروژه های میکرو کنترلر ARM , AVR و FPGA.
 2. طراحی مدار و شماتیک PCB.
 3. راه اندازی و خصوصی سازی سخت افزار ها از جمله PLC, POS.
 4. اکتساب داده توسط واسط های سخت افزاری بلادرنگ
 5. هوشمند سازی ساختمان bms
 6. راه اندازی شبکه با MY SQL, Networking
 • پروژه برنامه نویسی
 1. برنامه نویسی C STD, PYTON, JAVA.
 2. برنامه نویسی تحت وب PHP, HTML, CSS
 3. کار با انواع نرم افزارها مهندسی MATLAB, LABVIEW, POWER.
 4. نرم افزارهای پیشرفته گرافیکی و فیزیکی مثل SOFA, Photoshop, GAZEBo, Roth
 5. برنامه سیستم عامل AND
 • پروژه تحصیلات و مشاوره
 1. محصولات کمک آموزشی کنکور و دانشگاهی
 2. مشاوره پروژه های دانشگاهی و مقالات

ارائه کلیه خدمات آموزشی شامل پروژه، تدریس خصوصی، محصولات آموزشی و کارگاه تخصصی. محصول مورد نظر خود را نیافتید؛ نگران نباشید در بخش سفارشات، درخواست خود را ثبت نمایید. رد کردن