توابع s-function متلب

تومان

جهت دانلود رایگان نسخه pdf گزارش توضیح توابع اس متلب و دریافت کد نمونه سینماتیک یک ربات توسط کد نویسی mex، پس از افزودن به سبد خرید، در ایمیل خود دریافت نمایید.

توضیحات

توابع اِس[۱] امکان تعریف بلوک سیمولینک سفارشی به کمک برنامه MATLAB یا برنامه زبان C را فراهم می‌کنند. این توابع تحت شرایط خاصی بسیار سودمند می‌باشند. اگر برنامه C یا MATLAB که بخشی از سیستم را مدل می‌کند موجود باشد، ممکن است بخواهیم از همین برنامه در مدل سیمولینک استفاده نماییم. فرض کنید می‌خواهیم چندین طرح مختلف سیستم کنترل را برای دستگاهی که مدل دینامیک آن را به کمک اِم فایل[۲] ایجاد نموده‌ایم، امتحان کنیم. می‌توانیم این مدل دینامیک را درون تابع اِس قرار داده و سپس از بلوک‌های استاندارد سیمولینک برای مدل کردن سیستم کنترل استفاده نماییم. از ویژگی‌های مهم این توابع، ایجاد ارتباط به‌صورت بلادرنگ[۳] با کامپایل آنی دستورات می‌باشد.

توابع اِس زبان C با سازوکار مکس فایل MATLAB ایجاد می‌شوند و دارای تمام قابلیت‌های توابع اِس اِم فایل نظیر دینامیک و زمان نمونه‌برداری چندگانه می‌باشند. توابع اِس زبان C همانند توابع اِس اِم فایل کار می‌کنند با این تفاوت که از سازوکار پرچم[۴] استفاده نمی‌کنند، در عوض تابع اِس زبان ‌C یک فایل مبدأ C است که شامل مجموعه‌ای از توابع با نام‌های مشخص می‌باشد. با پیشرفت شبیه‌سازی، سیمولینک به‌طور خودکار توابع را فراخوانی می‌کند. برای نوشتن این توابع دو روش متداول وجود دارد.

حهت سفارش پروژه مشابه، از کد تخفیف زیر استفاده نمایید.

S-Func-5420614_JD

سوالات و نظرات خود را از طریق نقد و بررسی این صفحه یا پشتیبان  ای حرفه مطرح نمایید.

 

[۱] S-Function

[۲] M-File

[۳] Real Time

[۴] flag

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “توابع s-function متلب”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *