تعداد نظر تاکنون ثبت شده است.

مشاوره پایان نامه ارشد

سلام،
برای پایان نامه کارشناسی ارشد به شدت نیاز به کمک و راهنمایی داشتم چون از موضوع کنترل تطبیقی اطلاعات زیادی نداشتم و واحدش را پاس نکرده بودم. برای همین از طریق یکی از دوستان با آقای … آشنا شدم که در ای حرفه بود و کار را قبول کرد. در 4 فاز به من تحویل داد و برای هر فاز توضیح کامل.
هر موقع هم سوال داشتم ازش میپرسیدم و اصلاحات استاد را براش میفرستادم. یک جلسه هم برای قبل از ارائه پاورپینت گذاشتیم و نکات مهم رو بررسی کردیم . نمرم شد 19.5 واقعا راضی بودم از کیفیت کار و به همه توصیه میکنم که گول کارهای انقلاب رو نخورن چون دوستم رو متوجه شدن و کلا تجدد دفاع شد.

دانشگاه آزاد تهران جنوب
دی ۲۶, ۱۳۹۷

پروژه شناسایی دینامیک ربات توسط شبکه عصبی

درس شبکه عصبی را نتونستم در تمام کلاس ها شرکت کنم، نمره امتحان پایانی خوبی نداشتم. تنها شانس من نمره پروژه پایانی بود. از طریق تبلیغات با سایت ای حرفه اشنا شدم. پروژه خود را به آنها سپردم البته با شرط یادگیری کامل، که خدا رو شکر واقعا کار عالی و با کیفیت انجام شد و نمره کامل از پروژه دریافت کردم توضیحات دریافتی هم عالی بود و استفاده کردم. و در نهایت واقعا راضی بودم

مینا اسمائیلی
دانشگاه آزاد تهران مرکز
شهریور ۳۱, ۱۳۹۷

مشاوره پايان نامه كارشناسي ارشد گرايش برق كنترل

با سلام
من چون ازدواج كرده بودم و همزمان كار هم ميكردم، از نظر زماني خيلي كمبود داشتم، مگر نه درسم خيلي خوب بود. براي پايان نامه ارشدم تصميم گرفتم از فردي كمك بگيرم تا منو در طول مسير راهنمايي كنه كه بيراهه نرم. از طريق دوستم كه قبلا كارشو انجام داده بودن، با اينجا آشنا شدم. اولش ترديد داشتم چون هزينش كمي بالاتر از جاهاي ديگه بود، ولي بعد از مدتي با ديدن كيفيت كار و پيگيريشون خيالم راحت شد. زمان بندي كار خوب بود و نهايتا نمره مناسبي رو تونستم بگيرم. در كل راضي بودم ممنون ازتون

نرگس محمدي
دانشگاه آزاد تهران جنوب
شهریور ۲۶, ۱۳۹۷

پروژه کنترل غیرخطی

برای پروژه پایانی ارشد نیازمند مشاوره برای مباحث تئوری اثبات پایداری لیاپانوف بودم، استادم وقت زیادی برای من نمی گذاشت تا اینکه از طریق یکی از دوستان با این گروه آشنا شدم، مشاور من بسیار باسواد و حرفه ای در این موضوع بود که با چند جلسه توانست مشکل من را متوجه شود و بنده را راهنمایی کند. نحوه همکاری و پیگیری گروه واقعا برایم جالب بود.

محسن معین پور
آزاد تهران جنوب
خرداد ۲۵, ۱۳۹۷

درس کنترل مقاوم

برای پاس کردن این درس، و انجام دادن پروژه نهایی آن وافعا مشکل داشتم. پس از آشنایی با این گروه، و تدریس خصوصی درس را متوجه شدم و خودم پروژه نهایی را انجام دادم. خیلی عالی بود ممنون

محمد احمدوند
دانشگاه آزاد تهران شمال
اردیبهشت ۷, ۱۳۹۷

درس کنترل غیرخطی

برای پاس کردن این درس، واقعا گیج شده بودم. نتونسته بودم در کلاس ها حاضر بشم و زیاد متوجه تدریس استاد نمی شدم. به دنبال یه تدریس خصوصی سریع برای گرفتن یه نمره خوب برای بالا بردن معدل بودم. از طریق یکی از دوستانم با این گروه آشنا شدم. مطالب رو خیلی ساده  و کاملی امتحانی به من در عرض 5 جلسه ارائه دادند. که تونستم نمره 19.5 رو برای این درس بگیرم. حتما برای درسهای دیگم هم به این گروه مراجعه میکنم.

نیما طیب زاده
دانشگاه آزاد تهران جنوب
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷

مهارت علمی بالای متخصصین

برای اجرای پروژه پایانی خودم با موضوع کنترل ربات، نیازمند مشاوره جدی بودم. پس از آشنایی با این گروه، و تخصص و مهارت بالای افراد آن، توانستم با دریافت مشاوره ها و تدریس خصوصی در راستای پروژه خودم، اطلاعات برای اتمام کار را دریافت کنم. واقعا این گروه را به تمام بچه های کنترلی و رباتیکی پیشنهاد می کنم.

محمدرضا کمالی
دانشگاه امیر کبیر
اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷

در صورتی که تاکنون از خدمات ای حرفه بهره برده اید، با وارد کردن کد پیگیری محصول، فرم زیر را پر نمایید.

فیلد ضروری

اگر شروع فعالیت قبل از سال 1396 بوده، تاریخ اولین پرداخت را با این فرمت وارد نمایید {روز ماه سال} (نمونه 13950315}
تیتر فعالیت آموزشی خود را وارد نمایید
از درج اطلاعات تماس، الفاظ غیر معمول خودداری نمایید.